Dorastenci - 1. liga

Súťaže SZFB
Neodohraté
Odohraté
Všetky zápasy
Január 2023
Florbalová akadémia Martin8 - 6 Žatva 90 Dolný Kubín
6. január 2023 / 10:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 2 FBC Predator Sabinov
6. január 2023 / 11:30ŠH Rosinská Žilina
Florbalová akadémia Martin6 - 4 FBC Predator Sabinov
7. január 2023 / 13:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 5 Žatva 90 Dolný Kubín
11. január 2023 / 18:00ŠH Rosinská Žilina
FK Florko Košice5 - 6 FaBK ATU Košice
13. január 2023 / 16:30SOŠ Košice Šaca
FaBK ATU Košice7 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
21. január 2023 / 11:00Multihala Košice
FBC Predator Sabinov1 - 6 FK Florko Košice
21. január 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Predator Sabinov1 - 5 FaBK ATU Košice
22. január 2023 / 16:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina13 - 5 Florbalová akadémia Martin
25. január 2023 / 18:00ŠH Rosinská Žilina
FK Florko Košice7 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
31. január 2023 / 17:00SOŠ Košice Šaca
Február 2023
FK Florko Košice3 - 3 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. február 2023 / 14:00SOŠ Košice Šaca
FBC Predator Sabinov6 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
11. február 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FaBK ATU Košice4 - 3 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
12. február 2023 / 10:00ŠH SOŠ Ostrovského Košice
FaBK ATU Košice10 - 1 Florbalová akadémia Martin
21. február 2023 / 17:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
FK Florko Košice14 - 2 Florbalová akadémia Martin
24. február 2023 / 17:00SOŠ Košice Šaca
Marec 2023
FaBK ATU Košice0 - 3 FK Florko Košice
4. marec 2023 / 10:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 6 Florbalová akadémia Martin
4. marec 2023 / 14:00
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. marec 2023 / 13:00
FBC Predator Sabinov9 - 2 Florbalová akadémia Martin
5. marec 2023 / 13:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Predator Sabinov3 - 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. marec 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FK Florko Košice11 - 3 FBC Predator Sabinov
25. marec 2023 / 10:00SOŠ Košice Šaca
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 4 FaBK ATU Košice
25. marec 2023 / 14:00
Florbalová akadémia Martin6 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
25. marec 2023 / 16:30
FaBK ATU Košice3 - 6 FBC Predator Sabinov
26. marec 2023 / 11:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 9 FK Florko Košice
26. marec 2023 / 14:00
Apríl 2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina1 - 4 FK Florko Košice
15. apríl 2023 / 17:00ŠH Rosinská Žilina
Florbalová akadémia Martin2 - 12 FaBK ATU Košice
15. apríl 2023 / 17:30
Florbalová akadémia Martin4 - 12 FK Florko Košice
16. apríl 2023 / 10:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 1 FaBK ATU Košice
16. apríl 2023 / 13:00ŠH Rosinská Žilina
Žatva 90 Dolný Kubín2 - 7 FBC Predator Sabinov
16. apríl 2023 / 16:00
Január 2023
Florbalová akadémia Martin8 - 6 Žatva 90 Dolný Kubín
6. január 2023 / 10:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina9 - 2 FBC Predator Sabinov
6. január 2023 / 11:30ŠH Rosinská Žilina
Florbalová akadémia Martin6 - 4 FBC Predator Sabinov
7. január 2023 / 13:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina8 - 5 Žatva 90 Dolný Kubín
11. január 2023 / 18:00ŠH Rosinská Žilina
FK Florko Košice5 - 6 FaBK ATU Košice
13. január 2023 / 16:30SOŠ Košice Šaca
FaBK ATU Košice7 - 4 Žatva 90 Dolný Kubín
21. január 2023 / 11:00Multihala Košice
FBC Predator Sabinov1 - 6 FK Florko Košice
21. január 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Predator Sabinov1 - 5 FaBK ATU Košice
22. január 2023 / 16:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina13 - 5 Florbalová akadémia Martin
25. január 2023 / 18:00ŠH Rosinská Žilina
FK Florko Košice7 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
31. január 2023 / 17:00SOŠ Košice Šaca
Február 2023
FK Florko Košice3 - 3 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. február 2023 / 14:00SOŠ Košice Šaca
FBC Predator Sabinov6 - 7 Žatva 90 Dolný Kubín
11. február 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FaBK ATU Košice4 - 3 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
12. február 2023 / 10:00ŠH SOŠ Ostrovského Košice
FaBK ATU Košice10 - 1 Florbalová akadémia Martin
21. február 2023 / 17:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
FK Florko Košice14 - 2 Florbalová akadémia Martin
24. február 2023 / 17:00SOŠ Košice Šaca
Marec 2023
FaBK ATU Košice0 - 3 FK Florko Košice
4. marec 2023 / 10:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
Žatva 90 Dolný Kubín7 - 6 Florbalová akadémia Martin
4. marec 2023 / 14:00
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. marec 2023 / 13:00
FBC Predator Sabinov9 - 2 Florbalová akadémia Martin
5. marec 2023 / 13:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FBC Predator Sabinov3 - 1 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
11. marec 2023 / 18:00MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
FK Florko Košice11 - 3 FBC Predator Sabinov
25. marec 2023 / 10:00SOŠ Košice Šaca
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 4 FaBK ATU Košice
25. marec 2023 / 14:00
Florbalová akadémia Martin6 - 5 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
25. marec 2023 / 16:30
FaBK ATU Košice3 - 6 FBC Predator Sabinov
26. marec 2023 / 11:30ŠH SOŠ Ostrovského Košice
Žatva 90 Dolný Kubín4 - 9 FK Florko Košice
26. marec 2023 / 14:00
Apríl 2023
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina1 - 4 FK Florko Košice
15. apríl 2023 / 17:00ŠH Rosinská Žilina
Florbalová akadémia Martin2 - 12 FaBK ATU Košice
15. apríl 2023 / 17:30
Florbalová akadémia Martin4 - 12 FK Florko Košice
16. apríl 2023 / 10:00
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina4 - 1 FaBK ATU Košice
16. apríl 2023 / 13:00ŠH Rosinská Žilina
Žatva 90 Dolný Kubín2 - 7 FBC Predator Sabinov
16. apríl 2023 / 16:00

Aktuálne výsledky SZFB

Tu si môžete pozrieť aktuálne výsledky a štatistiky SZFB